Karnisze Zegar Sklep Internetowy

Karnisze sterowane sznurkiem

Występują w dwóch wersjach - jako systemy szynowe i rurowe. Systemy szynowe przeznaczone są również do przesuwania firan i zasłon na decoringach.

Karnisze sterowane sznurkiem - sznurkowe

Galeria karniszy sterowanych sznurkiem:

System sznurkowy, rurowy firmy Zegar:

System sznurkowy opiera się na rurce otwartej od góry o średnicy 20 mm i pasuje do wszystkich elementów z kolekcji, Techno 20, Techno 30, MODERN 40 i 80. Dzięki zastosowaniu systemu sznurkowego w karniszu możemy w łatwy sposób rozsuwać firany, zasłony, a także tkaniny z przelotkami. Możemy go stosować w karniszu z dwoma lub trzema uchwytami, czyli do 4 mb.

Dostępne są rurki o długości 150 cm, 175 cm, 200 cm, 250 cm, a odległości pomiędzy uchwytami nie powinny przekraczać 180 cm. Mechanizm sznurkowy zamontowany jest 9 cm od końca rury i powinien się znajdować pomiędzy uchwytem a końcówką.

System sznurkowy, szynowy firmy Zegar:

System sznurkowy może być także stosowany w szynie Techno 20 oraz w profilach Modern 40 i Modern 80. Zaletą tego systemu jest możliwość łatwego przesuwania tkanin po całej długości karnisza, bez względu na ilość zastosowanych uchwytów.

Ponadto możliwe jest przesuwanie tkanin na jedną stronę nawet przy zastosowaniu trzech uchwytów. Jednakże z uwagi na potrzebę zastosowania w tym rozwiązaniu napinacza, to swobodne przesuwanie tkanin może odbywać się na długości karnisza nie przekraczającej 3,5 mb, a w przypadku dłuższych karniszy zalecamy zastosowanie dwóch odrębnych systemów sznurkowych.

Dostępne są rurki o długości 150 cm, 175 cm, 200 cm, 250 cm, a odległości pomiędzy uchwytami nie powinny przekraczać 180 cm.

Mechanizm sznurkowy zamontowany jest 9 cm od końca rury i powinien się znajdować pomiędzy uchwytem a końcówką.

INOVE oferuje: nowoczesne dekoracje okien, rolety rzymskie, firany, zasłony, dekoracyjne karnisze metalowe, szyny sufitowe, karnisze i szyny gięte.
Konsultacje dekoratorskie w zakresie dekoracji oraz aranżacji okien możliwe na terenie miejscowości: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Tarnów, Zakopane i okolice.
Zapraszamy od poniedziałku do soboty: INOVE, ul. Zarzecze 32/1, 30-134 Kraków (ze względu na wyjazdy do klientów godziny do ustalenia telefonicznie lub mailowo).

Free Joomla 2.5 templates by New Poker Reviews